Porównuj promocje i znajdź najlepszy kantor internetowy

Kantory internetowe podbijają rynek wymiany walut w Polsce od 2009 roku. Przez ponad 8 lat Polacy przekonali się, że wymiana walut online jest nie tylko łatwa i bezpieczna, lecz także o wiele tańsza. Warto jednak pamiętać, że kursy wymiany walut w sieci również mogą się między sobą znacznie różnić.
Rynek wymiany walut w sieci cechuje się obecnie bardzo dużą konkurencją. Wzrasta bowiem nie tylko liczba osób dokonujących transakcji online, lecz także liczba serwisów oferujący ową wymianę. Skutkiem tego są liczne promocje i oferty specjalne, dzięki której, osoby wymieniające waluty mogą jeszcze więcej zaoszczędzić. Dzięki śledzeniu i porównywaniu promocji zawsze będziemy mieć pewność, że korzystamy z najkorzystniejszej oferty.

Promocje w kantorach online dla nowych użytkowników

Na KantorBox.pl aktualne promocje są widoczne na stronie głównej serwisu lub kliknij na następujący link: Kantory internetowe promocje

Nowi użytkownicy kantorów online, dokładnie tak samo, jak nowi klienci sklepów i sieci telekomunikacyjnych mogą liczyć na bardzo atrakcyjne oferty specjalne. To właśnie dla nich w e-kantorach tworzone są promocje typu: pierwsza transakcja za 0 zł, wymiana walut bez spreadu, czy brak kosztów operacyjnych. Dzięki temu klienci nie tylko mogą zaoszczędzić znaczne środki, lecz także mogą w praktyce sprawdzić jak funkcjonuje dany kantor oraz jak długo trwa realizacja transakcji. Oczywiście z promocji każdy nowy użytkownik może skorzystać tylko raz. Jeśli jednak chcemy częściej korzystać z promocji „dla nowych klientów” rozwiązanie jest bardzo proste: możemy na bieżąco śledzić promocje i za każdym razem dokonywać wymiany w innym kantorze.

Jednodniowe oferty specjalne

Innym sposobem na zachęcenie klientów do wymiany są jednodniowe promocje, podczas których najczęściej redukowane są koszty wymiany lub dodatkowe koszty operacyjne. Najczęściej tego typu promocje organizowane są z konkretnej okazji: np. black Friday, urodziny kantoru, okrągła liczba dokonanych transakcji czy np. pierwszy dzień wiosny. Promocje jednodniowe są ciekawą ofertą zarówno dla nowych, jak również dla stałych klientów. Niezależnie od tego, jaką kwotę chcemy wymienić oraz z jakiego powodu, dzięki jednodniowej promocji będziemy mogli zaoszczędzić dodatkowe środki.

Programy i punkty lojalnościowe

Karty stałego klienta, punkty, pieczątki i inne programy lojalnościowe bez wątpienia doskonale zna każdy z nas. Kantory internetowe, jako nowoczesne i dostosowane do oczekiwań klientów placówki, również nie mogły o nich zapomnieć. Wiele wiodących e-kantorów oferuje swoim użytkownikom zbieranie punktów, które później dają im różnego rodzaju profity. Czasami możemy liczyć na darmową transakcję (np. co 10), obniżone koszty operacyjne lub mniejszy spread. Ten rodzaj promocji jest oczywiście dedykowany tym, którzy często i regularnie dokonują wymiany i zależy im na długofalowej współpracy z jednym kantorem.

Kantory internetowe „bombardują” swoich klientów promocjami i ofertami specjalnymi. Jak zawsze w takich przypadkach, tutaj również należy uważać, ponieważ nie każda promocja tworzona jest jedynie z myślą o korzyściach dla klienta. Bardzo często jednak oferty specjalne umożliwią nam zaoszczędzenie dodatkowych środków. Dzięki porównywarkom kantorów interentowych w kilka chwil znajdziemy wszystkie serwisy, które aktualnie oferują nam promocje oraz od razu będziemy mogli poznać ich zasady.

Tagi: 

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <br> <p>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Prosimy o przepisanie napisu z poniższego obrazku Captcha, który jest stosowany jako zabezpieczenie antyspamowe.