O porównywarce kantorów internetowych kantorbox.pl

Kantorbox.pl to serwis w całości poświęcony tematyce wymiany walut online w Polsce.

Na naszej stronie znajdziesz aktualne kursy walut w kantorach internetowych. Porównujemy również e-kantory według wielu różnych kryteriów, takich jak: kapitał zakładowy, liczba lat na rynku czy koszty przelewów do i z poszczególnych banków. A wszystko po to, żeby ułatwić Ci znalezienie serwisu w pełni spełniającego Twoje oczekiwania.

Z poziomu strony głównej zapoznasz się z aktualnymi kursami w poszczególnych serwisach oraz oferowanymi przez nie promocjami.

Natomiast w zakładce kantory internetowe pokazaliśmy aktualną ofertę każdego z podmiotów uwzględnionych w zestawieniu.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że kantory online zazwyczaj wybierane są dlatego, że są tańsze niż placówki stacjonarne czy banki. Poza ceną znaczenie mają również takie kwestie jak obsługa klienta czy system zgłaszania i rozpatrywania reklamacji. Dlatego właśnie w serwisie kantorbox.pl udostępniamy również miejsce do dodawania komentarzy, które jest źródłem dyskusji o rynku wymiany walut w Polsce oraz ofertach i doświadczeniach z poszczególnymi serwisami.

Zapraszamy także do zakładki poradnik. Znajdziesz w niej analizy i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, a także utwierdzisz się w przekonaniu, że warto zdecydować się na wymianę walut online.