Krótki poradnik o oszczędzaniu

Trudności związane z oszczędzaniem mogą wynikać z wielu przyczyn. Z jednej strony brakuje nam umiejętności i nie potrafimy planować domowego budżetu, z drugiej - mamy niskie zarobki, które wystarczają jedynie na konieczne wydatki. Jednak przedstawiciele kantoronline.pl wyszli z założenia, że każdy z nas może zaoszczędzić mniejsze lub większe pieniądze. Z inicjatywy serwisu został stworzony e-book "Oszczędzaj na 10 sposobów", który pokazuje, jak można gromadzić rezerwy finansowe.

Publikacja powstała w odpowiedzi na niepokojące statystyki mówiące o tym, że Polacy są najmniej oszczędnym społeczeństwem. Pokazały to badanie Eurostatu, a Andrzej Sałuda, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w kantoronline.pl, komentuje je następująco: „Z danych opublikowanych przez Eurostat wynika, że oszczędzamy tylko 1,94% swojego rocznego dochodu, podczas gdy średnia unijna wynosi 10,27%. To dlatego postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu porady w zakresie oszczędzania, które będą pomocne dla wszystkich”.

E-book prezentuje 10 koniecznych i realnych wskazówek, które gwarantują, że w określonym czasie jesteśmy w stanie zgromadzić odpowiednie fundusze po to, by następnie ulokować je na przykład na koncie oszczędnościowym. W elektronicznej książce mowa jest między innymi o tym, że powinniśmy oszczędzać już w trakcie zakupów (pomoże w tym konkretna lista zakupów), planować własny i rodzinny budżet oraz wykorzystywać programy lojalnościowe, dzięki którym część kupowanych produktów będzie tańsza. Systemy takich programów są różne, ale w większości przypadków korzystne dla klienta.

Warto wspomnieć, że kantoronline.pl jest doskonałym narzędziem umożliwiającym łatwą i szybką wymianę walut oraz sprawne przelewy środków pieniężnych zarówno pomiędzy kontami krajowymi, jaki i zagranicznymi. Serwis jest jednym z bardziej cenionych pod względem wdrażania nowoczesnych metod i rozwiązań.

Link do ebooka: https://kantoronline.pl/blog/oszczedzaj-10-sposobow-e-book/

Tagi: 

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <br> <p>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Prosimy o przepisanie napisu z poniższego obrazku Captcha, który jest stosowany jako zabezpieczenie antyspamowe.