Kantory w Kielcach

kantory w kielcach

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Miasto znajduje się w południowo – wschodniej Polsce i ma ponad 200 tys. mieszkańców. Szybki rozwój miasta w głównej mierze spowodowany jest przez przemysł budowlany, elektromaszynowy i spożywczy, a także przez turystykę. Takie duże miasto nie mogło się więc obyć bez kilkudziesięciu kantorów.

W Kielcach mają swoje siedziby znane na całą Polskę marki: Cersanit, Barlinek, Opoczno, Echo Investment, North Fish, Kolporter oraz Vive.

Jeżeli chodzi natomiast o turystykę, to w okolicach znajdują się piękne Góry Świętokrzyskie, które co roku zachęcają do odwiedzin turystów z Polski i zagranicy.

W Kielcach jest ponad czterdzieści kantorów wymiany walut. Kantory w mieście są przede wszystkim zlokalizowane w okolicachul. Sienkiewicza, która jest główną altarią miasta. Poza tym kantory są w większych centrach handlowych, tj. Centrum Radomska i Korona, a także w Pasażu Świętokrzyski oraz Centrum Handlowe Echo (które co ciekawe jest największą galerią w Polsce pod względem liczby sklepów).

Wszystkie kantory są mocno otwarte na turystów i biznes, którzy mogą swobodnie wymieniać swoją rodzimą walutę na obowiązujące w naszym kraju złotówki.

A może chcesz poznać pełną ofertę kantorów w całej Polsce zajrzyj tutaj. Oczywiście jeżeli rozważasz małą wymianę, to różnice między kantorami nie powinny być zbyt duże, jednak przy większych kwotach opłaca się porównać ich ofertę. Warto więc zadzwonić do kilku kantorów i zapytać o aktualny kurs wymiany walut.

Tagi: 

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <br> <p>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Prosimy o przepisanie napisu z poniższego obrazku Captcha, który jest stosowany jako zabezpieczenie antyspamowe.