Najlepsze promocje dla wymieniających

Brak dostępnych danych. Rozpocznij wyszukiwanie.

Lista kantorów i platform internetowych

Właścicielem jest firma E-business Partner Sp. z o. o., do której należy również portal jobs.pl. Operatorem transakcyjnym dla Kantor.pl jest właściciel kantoru internetowego TopFX.
Kantor internetowy Kantor77 prowadzi również kantor stacjonarny pod tym samym adresem w Pabianicach.
Cashbroker.com powstało na bazie istniejącego od 15 lat poznańskiego kantoru Gold. Oferuje wymianę zarówno dla firm jak i spłacających kredyty w obcych walutach .
KantorFX jest własnością grupy finansowej V CAPITAL S.A. Firma ta od 2012 roku świadczy usługi związane z obsługą giełd i brokerów walutowych.
AFORTI™ Exchange należy do grupy finansowej notowanej na NewConnect - Aforti Holding S.A., która jako cel postawiła sobie wyznaczenie nowych standardów w zakresie finansów osobistych i zarządzania finansami przedsiębiorstw.
OpenKantor stawia na innowacyjność, gwarantując bezpieczną i szybką wymianę walut online, oferując przy tym kursy bardziej opłacalne niż w stacjonarnym kantorze czy banku.
Trejdoo.com to platforma transakcyjna wymiany walut między użytkownikami, bez udziału kantorów i banków. Platforma oferuje szeroką gamę produktów finansowych oraz magazyn finansowy 'be Trejdoo'.
Rkantor.com to tani (spread max.2 gr), szybki i bezpieczny kantor internetowy. Oferujemy m.in. wypłatę i wpłatę gotówki w 272 oddziałach Raiffeisen Polbank bez zakładania konta w banku, szybkie przelewy nawet w 5 min. i najtańsze przelewy zagraniczne do 37 krajów za max. 13 zł. Dla firm zniżka do 75% na wymianę walut.
Platforma transakcyjna ergokantor.pl opiera się na rzeczywistych notowaniach z rynku Forex i najniższym spreadzie (różnica pomiędzy ofertą kupna i ofertą sprzedaży) co gwarantuje korzystne kursy walut na rynku międzybankowym i rzeczywiste oszczędności dla Klienta.