Najlepsze promocje dla wymieniających

Brak dostępnych danych. Rozpocznij wyszukiwanie.

Lista kantorów i platform internetowych

Firma rodzinna, która już w drugim pokoleniu zajmuje się wymianą walut. Oprócz kantoru internetowego, w samym centrum Strzegomu znajduje się ich kantor stacjonarny, przez który przewinęło się wiele tysięcy zadowolonych klientów.
Jeden z pierwszych i obecnie największych kantorów w Polsce. Oferuje on wymianę na trzy różne sposoby: transakcja z rachunku bankowego dopiero po zatwierdzeniu transakcji, z doładowanego wcześniej portfela walutowego oraz transakcje społecznościowe.
Jeden z pierwszych na rynku e-kantorów, który od dłuższego czasu przymierza się do wejścia na NewConnect.
TopFX został założony przez spółkę INGENSUM Sp. z o.o. Należy też do najstarszych e-kantorów u nas w kraju.
EKantorWalutowy jest częścią spółki Inwestycje Alternatywne Profit S.A., do której należą takie strony jak Mennica Krajowa, e-numizmatyka, Fabryka Złota i inne.
Kantor jest częścią spółki Monero Wiesław Biegański posiadającej dwie tradycyjne placówki kantorowe, których początki sięgają 1991 r.
InKantor jest serwisem założonym z myślą o kredytobiorcach walutowych męczących się co miesiąc ze spłata swojego zadłużenia w obcej walucie.
LowSpread działa na rynku internetowej wymiany walut od 2009r. Prowadzi również trzy kantory stacjonarne oraz portal www.kantor.krakow.pl
WalutaExpress ma słabo rozwiniętą stronę internetową. Nie posiada panelu transakcyjnego, zamiast którego ma formularz do wypełnienia, a pieniądze przelewa się zgodnie z instrukcją.
Spółka oprócz kantoru internetowego prowadzi dwie placówki stacjonarne w Rzeszowie, które działają pod tą samą marką co sam e-kantor: Insygnia.