Jesteś klientem kantorów internetowych i chcesz korzystać z jednej, uniwersalnej karty?

Nowe rozwiązanie dla osób, które często płacą przy użyciu obcej waluty zdecydował się wprowadzić Bank Pekao S.A. . Karta wielowalutowa to nowość pozwalająca na korzystanie z kilku rachunków równocześnie. Możemy, przykładowo, posiadać tradycyjny rachunek złotówkowy oraz dwa konta walutowe: jedno w euro, a drugie we franku szwajcarskim. Nowe rozwiązanie pozwoli na dokonywanie płatności kartą w zależności od tego, z jakiej waluty korzystamy. Jeżeli zatem będziemy dokonywać płatności w kraju, to zostanie obciążone nasze konto złotówkowe. Podczas wakacji we Francji możemy skorzystać z naszego konta walutowego, posługującego się euro. Wszystko to przy użyciu jednej, uniwersalnej karty! Karta wielowalutowa banku Pekao obsługuje cztery waluty: EUR, GPB, USD oraz CHF. Jeżeli klient nie posiada wystarczających środków na swoim koncie walutowym, a decyduje się na dokonywanie płatności zagranicznych, to obciążone zostanie jego konto złotówkowe, korzystające z kursu bankowego.

Ogromnym plusem rozwiązania proponowanego przez Bank Pekao S.A. są niewielkie płatności związane z kartą wielowalutową. Jest ona wydawana bezpłatnie, a osoby, które zdecydują się na jej posiadanie są zwolnione z miesięcznej opłaty do końca tego roku. Co więcej, klienci mogą wykorzystywać kartę za darmo po okresie promocyjnym, jeżeli przed jego zakończeniem wykonają co najmniej cztery transakcje przy jej użyciu.

Opłaty bankomatowe też nie są wygórowane. Do końca września wszystkie wypłaty są bezpłatne. Po tym okresie, z dodatkowych prowizji zwolnione będą urządzenia banku Pekao w Polsce oraz zagraniczne bankomaty należące do Grupy UniCredit.

Karta wielowalutowa to idealne rozwiązanie dla osób korzystających z kantorów internetowych. Mogą one zmniejszyć ilość posiadanych w portfelu kart do jednej, uniwersalnej opcji korzystającej zarówno ze złotówek, jak i walut obcych.

Tagi: 

Komentarze

Mam w Pekao konto walutowe i nie narzekam, bo bardzo szybko są księgowane środki z kantoru internetowego w którym wymieniam walutę. Są to wyłącznie firmowe transakcje, więc później i tak wszystko idzie przelewem do kontrahentów, więc karta nie jest mi porzebna, ale pomysł dobry. Przewalutowanie też mega korzystne i przelewy do Pekao S.A. darmowe

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <br> <p>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Prosimy o przepisanie napisu z poniższego obrazku Captcha, który jest stosowany jako zabezpieczenie antyspamowe.