Dodatkowe usługi oferowane przez systemy przelewów pieniężnych

Prezentowane przez nas serwisy zajmujące się transferami pieniężnymi posiadają w swojej ofercie wiele udogodnień, które usprawnią transakcje dokonywane przez przedsiębiorców.

Przykładowo, firma PayPal wspiera działalność zarówno dużych, jak i małych przedsiębiorców. W związku z tym daje możliwość personalizacji konta pod indywidualne potrzeby klienta, zależne od jego zasięgu. Ciekawym rozwiązaniem jest również możliwość udostępnienia płatności za pośrednictwem PayPala na swojej witrynie internetowej. Zaprojektowany przez firmę mechanizm transakcji pozwala przedsiębiorcom zwiększyć sprzedaż za pomocą prostego w obsłudze narzędzia akceptowanego w krajach z całego świata.

Z kolei rodzime Valuto stawia na szybkość i prostotę. Przelewy dokonywane w obrębie serwisu są natychmiastowe i całkowicie bezpłatne, dzięki czemu popularyzacja serwisu jeszcze bardziej poprawi łatwość jego wykorzystywania. Ponadto, firma Valuto pozwala na integrację z systemami księgowymi, dzięki czemu pozwoli na uniknięcie prowadzenia czasochłonnej dokumentacji.

Kategorie: 

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <br> <p>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Prosimy o przepisanie napisu z poniższego obrazku Captcha, który jest stosowany jako zabezpieczenie antyspamowe.